Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Kategóriák / Termékek
EUCERIN DermatoCLEAN [HYALURON] 3in1 micellás arclemosó 400 ml
7.839 Ft
5.879 Ft
Kedvezmény: 1.960 Ft
Menny.:db

EUCERIN DermatoCLEAN [HYALURON] 3in1 micellás arclemosó 400 ml

7.839 Ft
5.879 Ft
Kedvezmény: 1.960 Ft
Menny.:db
Egységár: 14,70 Ft/ml
Szerezhető hűségpontok: 118
Gyártó: Eucerin
Sminklemosó minden bőrtípusra

Elérhetőség: Raktáron
Várható szállítás: 2023. december 05.

Leírás

Az Eucerin DermatoCLEAN [HIALURON] 3 az 1-ben micellás arclemosó egy gyengéd, de hatékony arctisztító, amely úgy távolítja el a szennyeződéseket és a vízálló sminket a bőrről, hogy közben nem szárítja ki azt.

A megújult Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] micellás arctisztító termékcsalád a rendkívül gyengéd tisztító összetétel mellett hialuronsavat és egyéb természetes hidratáló összetevőket is tartalmaz, hogy elősegítse a bőr természetes nedvesség-egyensúlyának fenntartását. Használata tiszta, puha és friss érzést nyújt a bőrnek.
Az Eucerin DermatoCLEAN [HIALURON] 3 az 1-ben micellás arclemosó klinikailag és bőrgyógyászatilag bizonyítottan alkalmas még az érzékeny bőrre is.

Klinikai és bőrgyógyászati vizsgálatok
Klinikai és bőrgyógyászati vizsgálatok bizonyítják a termék kiváló bőrtolerabilitását és hatékonyságát érzékeny bőr esetén, valamint a szem körüli érzékeny bőrön is.

Főbb eredmények
27, 25 és 65 év közötti nővel végeztünk hidratációs tanulmányt (1). Az alanyok egy héten át naponta kétszer alkalmazták az Eucerin DermatoCLEAN [HIALURON] 3 az 1-ben micellás arclemosót. Az eredményeket egy croneometer (egy széles körben alkalmazott szenzor, amely a bőr hidratáltságát méri) segítségével rögzítettük és a következőket mutatták:
- Az önkéntesek 81%-ánál növekedett a bőr nedvességtartalma
- Átlagosan 12%-kal növekedtek a croneometer által mutatott értékek

Valamint további kutatásaink során hőtérképes technológiát használtunk a bőr hidratáltságának vizsgálatára az Eucerin DermatoCLEAN [HIALURON] 3 az 1-ben micellás arclemosó (2) használata előtt és után. Az (alább illusztrált) eredmények jelentős javulást mutattak a bőr nedvességtartalma terén 10 perccel a micellás víz használata után.

A hőtérképes vizsgálatok azt is bebizonyították, hogy az Eucerin DermatoCLEAN [HIALURON] 3 az 1-ben micellás arclemosó jelentősen csökkenti a bőr faggyúszintjeit, így ideális olajos és vegyes bőrtípusra is.

1) BDF kutatás, bőrhidratációa, arctisztító és ápoló tulajdonságok, Németország, 2010. január
2) BDF kutatás, DermatoClean STDY-067045 tanulmány 4 önkéntessel

TULAJDONSÁGOK
Illatanyagmentes. Alkoholmentes. Szemorvosok által tesztelt. Kontaklencse viselése esetén is használható.

Vattakorong segítségével vigyel fel arcára, nyakára és mellkasára
Finoman törölje át vele a bőrt, és ha szükséges, ezt többször is ismételje meg, amíg a vattakorong tiszta nem marad.

Aqua, Poloxamer 124, Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Decyl Glucoside, Arginine HCL, Sodium Cocoamphoacetate, Trisodium EDTA, Sodium Chloride, 1-2-Hexanediol, Phenoxyethanol