Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Kategóriák / Termékek
NUXE Crème Prodigieuse Boost Multi-korrekciós bársonyos krém 40 ml
11.308 Ft
9.046 Ft
Kedvezmény: 2.262 Ft
Menny.:db

NUXE Crème Prodigieuse Boost Multi-korrekciós bársonyos krém 40 ml

11.308 Ft
9.046 Ft
Kedvezmény: 2.262 Ft
Menny.:db
Egységár: 226,16 Ft/ml
Szerezhető hűségpontok: 181
Gyártó: Nuxe
Nappali arckrém normál és száraz bőrre. 93,8%-ban természetes összetevőket tartalmaz.
Elérhetőség: Raktáron
Várható szállítás: 2023. december 07.

Leírás

A bőröregedés első jelei kisimulnak, a bőr üde és ragyogó. Antioxidáns komplex jázmin virág kivonattal. Normál és száraz bőrre.

INNOVÁCIÓ: A jázmin virág antioxidáns komplexével gazdagították ezt az új generációs bőrápoló terméket, mely a rohanó életstílus (fáradékonyság, stressz) és városi környezet bőrön jelentkező káros hatásai ellen harcol. Az első használattól bőre ideálisan hidratált és táplált, visszaállítja rugalmasságát és komfort érzetét.
Napról napra az arcbőr ragyogóbb és a bőröregedés első jelei kisimulnak: a bőr puhább, simább és feszesebb. Bőre élettel teli, újra egészségesen ragyog.

93,8%-ban természetes összetevőket tartalmaz. Parabénmentes. Nem komedogén.

Használja reggel arcán, nyakán és dekoltázsán.